Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

Реалізуємо фірмове лабораторне обладнання торговельної марки Biomed — відомого українського виробника медичної техніки і аксесуарів. В наявності є аквадистилятори, лабораторні аналізатори та мікроскопи . Гарантуємо відмінну якість продукції, високі технічні і експлуатаційні характеристики. Рекомендуємо лабораторне обладнання державним і приватним лабораторіям, лікарням, іншим закладам даного профілю. 


Аквадистилятори, лабораторні аналізатори


Функціонування лабораторій, лікарень, аптек вимагає використання спеціального обладнання. Все необхідне можна придбати в нашому інтернет-магазині. Для вашої зручності ми розділили лабораторне обладнання на кілька груп:

  • аквадистилятори;
  • мікроскопи лабораторні;
  • лабораторні аналізатори;
  • комплекти хлібопекарського обладнання. 

Оригінальні аквадистилятори та лабораторні аналізатори Biomed поєднує в собі перевірені механізми і сучасні технології, що дозволяє гарантувати максимально ефективний результат досліджень і виробничих процесів. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до наших менеджерів-консультантів. Також кожна одиниця обладнання має опис на сайті. Замовляйте також лабораторні мікроскопи та інше обладнання за вигідними цінами.


Якісне лабораторне обладнання та мікроскопи 


Забезпечення медичного закладу якісним лабораторним обладнанням є запорукою високої точності проведених досліджень. Зверніть увагу на наші аквадистилятори, мікроскопи лабораторні, лабораторні аналізатори — прості і зручні в експлуатації пристрої за доступною ціною і ідеальним технічним станом. Зробити замовлення на лабораторні мікроскопи можна через сайт або за телефонами. Наші фахівці допоможуть обрати обладнання з необхідними характеристиками, розкажуть про особливості його використання. Телефонуйте — з нами вигідно мати справи!

в виде галереив виде списка
1 2