Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Ударно-хвильова

Ударно-хвильова терапія — сучасний метод лікування хронічних пошкоджень м’яких тканин, літотрипсії каменів у сечовивідних шляхах. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати контактні і дистанційні літотриптори та інше обладнання від компанії Medispec. Медичні апарати цього бренду мають високі технічні і експлуатаційні характеристики, зручні у використанні і недорого коштують. Оптимальний вибір для державних і приватних лікарень.


Дистанційні літотриптори та апарати Medispec


Велика кількість медичних установ використовують методику ударно-хвильової терапії для лікування різноманітних захворювань. Дистанційні літотриптори допоможуть позбутися каменів у сечовивідних шляхах, інші апарати позитивно впливають на відновлення тканин, судинних мереж тощо. Продукція компанії Medispec підходить для широкого кола завдань і вже встигла довести свою високу ефективність. Деякі мобільні пристрої можна використовувати не лише на базі лікарні, а брати із собою на виклик або встановлювати вдома у хворої людини. Наші професійні менеджери допоможуть вам обрати дистанційні літотриптори та апарати для ударно-хвильової терапії від надійного виробника Medispec  з необхідними характеристиками і вартістю.

 
Обладнання для ударно-хвильової терапії


Шукаєте, де придбати фірмові апарати Medispec для ударно-хвильової терапії? Наш інтернет-магазин реалізує лише оригінальні дистанційні літотриптори та інші пристрої відомого бренду. Обладнання відповідає сучасним вимогам ефективності і безпечності як для хворих, так і для персоналу. Гарантуємо ідеальний технічний стан медичної техніки Medispec, швидко доставляємо товари по всіх регіонах України. Наша продукція покращить якість лікування і створить оптимальні умови для відновлення організму після хвороб. Телефонуйте і замовляйте обладнання для ударно-хвильової терапії!

в виде галереив виде списка