Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Медичні принтери

Медичні цифрові принтери — це периферійне обладнання, яке застосовується у медичних закладах для роздрукування даних більшості приладів медичної візуалізації, зокрема, КТ, МРТ, комп’ютерних радіографів, рентгенографів та інших подібних систем. Медичні термопринтери підтримують друк у чорно-білих форматах А6, А7 та інших. Для отримання можливості прямо працювати з діагностичним обладнанням у властивості медичних принтерів закладено підтримку роботи із зображеннями формату DICOM.
Завдяки зручному інтерфейсу при необхідності за допомогою принтерів виконується гамма-корекція зображення, що дозволяє отримати знімок с оптимальним відображенням необхідних даних.
Придбати широкий асортимент медичних термопринтерів Sony за привабливими цінами можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Переваги цифрових термопринтерів чорно-білого друку

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу чорно-білі цифрові медичні принтери Sony, що підтримують друк у форматах А6, А7 та інших, мають ряд значних переваг перед аналогічними приладами від інших постачальників:

  • високий рівень продуктивності — у середньому за 1 годину роботи принтер може віддрукувати до 64 листів, залежно від їх формату та плівки, що використовується;
  • підтримка найбільшого поля для друку — зображення виводиться практично на весь аркуш, за виключенням невеликих відступів на початку і в кінці знімка;
  • невеликі габарити, що дозволяють ефективно розміщувати принтер, та зручний ергономічний дизайн.

 

 

Придбання принтерів Sony формату А6, А7

 


У каталозі нашої компанії ви знайдете широкий асортимент високоякісних цифрових медичних термопритерів Sony чорно-білого друку для зображень у форматі А6, А7. Всі представлені принтери мають офіційну гарантію від виробника.

в виде галереив виде списка