Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Медичні монітори

Для полегшення діагностики та визначення точного діагнозу для пацієнтів при проведенні ендо-, лапаро- та рентгеноскопічних процедур у медичній сфері активно застосовують широкоформатні рідкокристалічні відеомонітори. Вони у своїй більшості є максимально універсальним оснащенням, яке може застосовуватись у складних діагностичних системах із підключенням до високоточного обладнання.
Медичні монітори для ендоскопії дозволяють отримати високоякісне 2D-зображення досліджуваної області із високим рівнем деталізації. Це значно спрощує постановку діагнозу та вивчення поточного стану пацієнта.
Замовити високоякісні відеомонітори для ендоскопії та інших досліджень від передових виробників по вигідним цінам можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Переваги рідкокристалічних широкоформатних відеомоніторів

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу універсальні рідкокристалічні медичні монітори характеризуються наявністю ряду значущих переваг, що роблять їх придбання вигідним інвестуванням коштів:

  • широкоформатний екран забезпечує оптимальний кут огляду досліджуваної ділянки, а якісна передача зображення дозволяє поставити найбільш точний діагноз;
  • наявність цифрового та аналогового підключення робить наші монітори найбільш універсальними і здатними працювати з більшістю видів діагностичного обладнання;
  • є зручна система керування, наявність всіх необхідних функцій для комфортного управління діагностичними процесами.

 

 

Замовлення універсальних моніторів для ендоскопії

 


Компанія MedSеrvice пропонує найбільш вигідні торгові умови для придбання універсальних рідкокристалічних відеомоніторів для ендоскопії. Надається офіційна гарантія від виробника. Всі представлені широкоформатні медичні монітори є у постійній наявності та повністю готові до підключення. 

в виде галереив виде списка