Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

УЗД обладнання

Ультразвукова діагностика допомагає виявити велику кількість захворювань і патологічних змін в організмі. УЗД апарати Esaote, MyLab відповідають потребам великих і малих медичних закладів. В наявності є стаціонарні пристрої і портативні сканери. Гарантуємо оригінальну якість продукції і доступність цін на весь асортимент товарів.  Високоякісні стаціонарні УЗД апарати від компанії “Медсервіс Плюс ЛТД”.


Стаціонарні УЗД апарати Esaote, MyLab


Увазі гостей сайту представлено понад два десятки УЗД апаратів Esaote, MyLab. Стаціонарне обладнання має високі технічні характеристики і зручне у використанні. Головні переваги оригінальних медичних пристроїв:

  • надійність, точність, якість візуалізації;
  • можливість використання найсучасніших датчиків УЗД;
  • ергономічна панель для керування апаратом;
  • великий дисплей апаратів для діагностики, наявність акумуляторної батареї.

Ви можете отримати професійну допомогу у виборі УЗД апарата у наших менеджерів-консультантів. Всі вони є фахівцями з медичного обладнання і завжди готови надати детальну інформацію по кожній моделі пристрою. Портативні сканери і апарати УЗД від виробників Esaote, MyLab допоможе поліпшити якість досліджень, покращити лояльність пацієнтів, забезпечити максимальну точність діагностики.


Оригінальні УЗД апарати і портативні сканери


Пропонуємо придбати у нас на сайті стаціонарні УЗД апарати і портативні сканери від лідерів європейського ринку медичного обладнання для проведення досліджень і діагностики. Оригінальні пристрої відносяться до числа найсучасніших пристроїв, дуже зручні у використанні і надають максимально точну інформацію. Для замовлення портативних сканерів і УЗД апаратів виробників Esaote, MyLab скористайтеся сайтом або зателефонуйте нам в робочий день. Доставляємо товари по всіх регіонах України. Наші УЗД апарати актуальні для державних і приватних лікарень, діагностичних центрів, тощо. Телефонуйте і замовляйте!
 

в виде галереив виде списка
1 2 3