Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Апарати наркозно-дихальні

Основним призначенням наркозно-дихальних апаратів є протезування функції зовнішнього дихання, іншими словами, проведення штучної вентиляції легенів. Серед усіх різновидів медичного обладнання даної категорії, помітно відрізняються моделі від виробника «Біомед».

В каталозі представлені найбільш популярні екземпляри пристроїв, які точно дозують і подають пацієнтові кислородні суміші, а також видаляють надлишок вуглекислого газу і відпрацьовану сировину. Сучасні моделі, як правило, працюють з трьома медичними газами: киснем, стисненим повітрям і закисом азоту.

 

Надійні наркозно-дихальні апарати

 

Наркозно-дихальні апарати «Біомед» обладнані випарником для анестетиків і дихальними трубками пацієнта. Окремі моделі можуть комплектуватися кріпленням монітора і монітором пацієнта. Крім механічної вентиляції пристрої працюють в режимі спонтанного дихання з метою:

  • проведення наркозу при збереженому спонтанному диханні;

  • виконання «ручної» вентиляції в разі поломки апарату або відключення електроенергії (на сучасних апаратах передбачено наявність резервних акумуляторів, що дозволяють якийсь час працювати від автономного джерела живлення).

Медичне обладнання розраховане для роботи з дорослими пацієнтами. Має в складі механічні витратоміри закису азоту і кисню, дихальний контур з абсорбером для роботи по закритому контуру. Корпус обладнаний колесами для легкого переміщення і ящиком для зберігання речей.

 

Якісне медичне обладнання «Біомед»

 

В інтернет-магазині представлений великий асортимент медичного обладнання «Біомед», в тому числі сучасні моделі наркозно-дихальних апаратів. Постійно в наявності, а також доступні під замовлення екземпляри різних модифікацій з широким діапазоном цін. Консультанти допоможуть вибрати оптимальний варіант в залежності від бюджету, технічних вимог.
в виде галереив виде списка