Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

МЕДИЧНІ МЕБЛІ

Підібрати по-справжньому якісні, практичні та довговічні медичні меблі буває непросто. Адже вони повинні враховувати усі потреби пацієнтів та лікарів, а також забезпечувати максимальний комфорт. У цьому каталозі представлені найкращі варіанти лікарських ліжок, акушерських та операційних столів, а також гінекологічних крісел-столів. Вони виготовлені згідно з усіма вимогами міжнародних експертів, є надзвичайно зручними та функціональними. Окрім того, такі моделі вже заслужили довіру професійних експертів, тож цілком заслуговують на вашу увагу.

 

Практичні та зручні лікарняні ліжка та інші меблі

 

Усі представлені медичні меблі виготовлені з високоякісних матеріалів, тож будуть служити вам довгі роки і не втратять з плином часу свого зовнішнього вигляду та функціональності. Наші лікарняні ліжка, акушерські та операційні столи, гінекологічні крісла-столи наділені високою практичністю, зручністю у використанні та стійкістю до впливу різноманітних факторів зовнішнього середовища. Вони не потребують складного багатоступеневого догляду і будуть такими ж зручними і після багатьох років. Зазначимо, під час виготовлення не використовувалися ніякі токсичні компоненти, які могли б зашкодити вашому здоров'ю.

 

Акушерські та операційні столи, гінекологічні крісла-столи

 

Ми представляємо великий вибір різноманітних медичних меблів: лікарняних ліжок, акушерських та операційних столів, гінекологічних крісел-столів. Такі вироби уже стали незамінними у поліклініках, лікарнях та діагностичних центрах. Ми ручаємося за кожну модель, представлену у наших каталогах, усі вони відповідають високим вимогам сучасного ринку. Окрім того, усі вироби захищені гарантією якості, тож якщо ви знайдете будь-який брак, ви можете з легкістю обміняти товар або повернути свої гроші.

в виде галереив виде списка
1 2 ... 17