Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Сумки (подушки) кисневі

Киснева подушка є найбільш поширеним видом кисневого устаткування, яке є в медичних установах, та доступне для використання хворими в домашніх умовах. Вони відрізняються компактними розмірами та простотою в експлуатації.
Захворювання серцево-судинної або дихальної системи можуть проявлятися в різкій кисневій недостатності, що становить безпосередню загрозу життю хворого. Для лікування таких випадків передбачено кисневе устаткування різної функціональності, зокрема сумки з киснем. Обладнання призначене для амбулаторних чи стаціонарних умов перебування хворих.

 

Кисневі сумки для амбулаторного, стаціонарного використання

 

Оксигенотерапія (лікування киснем) широко застосовується при різних захворюваннях. Сумки, подушки з киснем використовують внаслідок кисневої недостатності, що наступила внаслідок:

  • труднощів надходження кисню;

  • порушення легеневої вентиляції;

  • в силу браку кисню в повітрі.

Таке голодування часто спостерігається при недостатньому кровообігу, інтоксикації окисом вуглецю, легеневих хворобах (бронхіальній астмі, запаленні легенів, емфіземи легенів, набряку легенів та ін.), тому вироби необхідні в амбулаторних та стаціонарних умовах лікування.

 

Подушки з киснем для лікування кисневої недостатності

 

Кисневу подушку, сумку після використання рекомендується заповнити повітрям, щоб уникнути склеювання її стінок. Зберігати при температурі від +1 до +25 ° С в прохолодному і темному місці, далеко від паливно-мастильних речовин і тепловипромінюючих побутових приладів. Вологість в приміщенні повинна бути не нижче 65%. Інтернет-магазин пропонує сертифіковані товари для стаціонарного, амбулаторного лікування. Якісні вироби допоможуть без наслідків подолати кризові стани.
 
в виде галереив виде списка