Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Мікроскопи офтальмологічні

Офтальмологічні мікроскопи представляють собою спеціальний вид медичного обладнання, яке застосовується при проведенні операційних втручань в зоні очей. Дані прилади — це потужне оптичне устаткування, яке дозволяє лікарю, що виконує операцію, отримати чітке, природне та безабераційне зображення.
Офтальмологічні мікроскопи характеризуються складною конструкцією з широким функціоналом, що служить для забезпечення лікаря всіма необхідними умовами для максимально якісної роботи. Серед медичного обладнання даного типу гарно зарекомендували себе прилади від українського виробника, що мають чудове співвідношення ціни та якості.
Придбати операційні офтальмологічні мікроскопи від бренда «Біомед» завжди можливо у нашому інтернет-каталозі.

 

Особливості операційних офтальмологічних мікроскопів «Біомед»

 


Представлені у даному розділі офтальмологічні операційні мікроскопи від вітчизняного бренда «Біомед» характеризуються наявністю ряду позитивних особливостей, що виділяють їх в порівнянні з аналогічними приладами від інших виробників:

  • лінза об’єктиву та оптичні трубки даного медичного обладнання вкриті спеціальним покриттям, що попереджає появу бруду на них;
  • оптична головка мікроскопу з вбудованим роздільником променю дозволяє лікарю займати найбільш зручне положення при проведенні операції;
  • ножна педаль дозволяє виконувати більшість необхідних команд з управління функціоналом пристрою.

 

Придбання медичного обладнання та операційних приладів

 


Наша компанія реалізує високоякісні операційні офтальмологічні мікроскопи для проведення вузькоспеціалізованих хірургічних втручань від компанії «Біомед» по максимально вигідним цінам. Для замовлення необхідного обладнання потрібно зв’язатися з нашим відділом продажу за контактним номером телефона.

в виде галереив виде списка