Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Лампи щілинніі

Офтальмологічні лампи щілинні призначені для біомікроскопічного дослідження переднього і заднього відділів ока. В наявності є цифрові моделі медичних приладів зі столом від компанії Біомед — надійного виробника сучасного діагностичного обладнання. Продукція має високі технічні і експлуатаційні характеристики, зручна у використанні і недорого коштує. Забезпечуємо доставку цифрових офтальмологічних приладів по всіх регіонах країни.


Цифрові офтальмологічні лампи зі столом


На сайті представлено кілька моделей ламп щілинних Біомед для якісної діагностики стану очей. Офтальмологічне обладнання має наступні переваги:

  • висока робоча надійність;
  • відмінна якість оптики;
  • підвищена яскравість зображення;
  • простота і зручність управління (лампи поставляються зі столом).

Цифрова камера з високим показником роздільної здатності надає можливість дуже чітко побачити найдрібніші деталі. Продукція поставляється зі столом. З детальними характеристиками кожної цифрової офтальмологічної лампи можна ознайомитися безпосередньо на сайті або звернувшись до менеджерів-консультантів. Медичне обладнання Біомед відповідає жорстким стандартам якості і безпеки.


Офтальмологічні лампи щілинні Біомед


Щоб придбати цифрові лампи щілинні від компанії Біомед, скористайтеся сайтом або зателефонуйте нам за телефонами. Офтальмологічні пристрої зі столом українського виробництва успішно поєднують в собі відповідність сучасним вимогам, ергономічну конструкцію, зручність використання і адекватну вартість. Реалізуємо оригінальне цифрове медичне обладнання від надійного виробника Біомед державним і приватним лікарням, іншим закладам, де роблять перевірку стану здоров’я очей. З нашою допомогою ви зможете покращити сервіс і збільшити якість лікування пацієнтів. Телефонуйте і замовляйте офтальмологічні щілинні лампи — з нами вигідно мати справу!

в виде галереив виде списка