Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Офтальмоскопи

Офтальмоскопи різних типів (електричні, ручні, портативні, стаціонарні тощо) служать основним інструментом лікарів-офтальмологів для діагностики патологій очного яблука та дна. Подібне обладнання має бути максимально зручним, функціональним та практичним у використанні. Ще зовсім недавно основним типом офтальмоскопів були дзеркальні прилади Гельмгольца, які й на сьогоднішній час залишаються достатньо популярними. Тим не менш сучасні моделі мають значно ширші функціональні можливості, наприклад, поставляються з галогеновою лампою, що позбавляє необхідності застосовувати зовнішні освітлювальні прилади для роботи.
Придбати високоякісні електричні, ручні портативні та стаціонарні офтальмоскопи за найвигіднішими цінами можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Переваги електричних, ручних портативних і стаціонарних офтальмоскопів

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу офтальмоскопи з галогеновою лампою, які призначені для діагностики і виявлення очних патологій, мають ряд особливих переваг перед аналогічним обладнанням інших постачальників:

  • надійність і висока безпека представлених електричних, ручних портативних та стаціонарних приладів забезпечується завдяки противібраційному дизайну та автоматичному вимиканню;
  • галогенова лампа освітлення має стабільну колірну температуру 320 К, що забезпечує оптимальні умови для роботи з устаткуванням;
  • завдяки застосуванню технології усунення ультрафіолетового випромінювання відсутній шкідливий вплив на око пацієнта.

 

Закупівля офтальмоскопів з галогеновою лампою для діагностики очей

 


В нашому каталозі ви знайдете лише найбільш якісні офтальмоскопи з галогеновою лампою, що ідеально підходять для діагностики очей. Для замовлення потрібної моделі необхідно заповнити форму придбання на сторінці товару або зателефонувати у наш відділ продажу.

в виде галереив виде списка