Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Комбінована терапія

Реалізуємо професійне обладнання для комбінованої терапії від компанії Біомед. Медичні апарати цього вітчизняного виробника мають високі технічні і експлуатаційні характеристики, зручні у використанні і дуже ефективні. Фізіотерапевтичний комплекс може впливати на організм хворої людини кількома способами: ультразвуком, електрикою, тощо. Це дуже надійний і корисний пристрій комбінованої терапії, який допоможе у лікуванні великої кількості захворювань.


Фізіотерапевтичні комплекси Біомед


Комбінована терапія поєднує в собі можливості ультразвукової терапії, електричної, вакуумної. Спеціальні фізіотерапевтичні комплекси Біомед, за допомогою яких ви зможете використовувати цей вид фізіотерапії на базі лікарні або іншого медичного закладу, мають наступні переваги:

  • відповідність сучасним вимогам якості і ефективності;
  • високий рівень ергономіки апаратів, зручність керування і експлуатації;
  • безпечність використання для персоналу і пацієнтів;
  • функціональне програмне забезпечення обладнання;
  • невеликі розміри, низьке споживання електроенергії.

Щоб обрати фізіотерапевтичний комплекс Біомед з необхідними характеристиками, зв’яжіться з нашими менеджерами-консультантами. Вони детально розкажуть про кожну модель обладнання для комбінованої терапії і допоможуть придбати саме той пристрій, який вам потрібен.


Обладнання для комбінованої терапії


Продукція торговельної марки Біомед — це професійне медичне обладнання, яким користуються у державних і приватних установах. Фізіотерапевтичні комплекси для комбінованої терапії допоможуть у лікуванні різноманітних захворювань внутрішніх органів, нервової системи тощо. Гарантуємо відмінну якість кожного апарату і максимально вигідні умови доставки по всій Україні. З нашим обладнанням для комбінованої терапії ви обов’язково збільшите ефективність свого медичного закладу!

в виде галереив виде списка