Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Магнітотерапiя

Магнітотерапія і магнітофорез активно використовуються в офтальмології, стоматології, оторинолярингології. Апарати для низькочастотної магнітотерапії можна побачити в лікувальних і профілактичних закладах, у фізіотерапевтичних кабінетах. В нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати дане обладнання для магнітотерапії  та магнітофорезу за дуже низькою ціною і на вигідних умовах доставки. Відмінну якість продукції гарантуємо.


Апарати для низькочастотної магнітотерапії і магнітофорезу


За допомогою магнітотерапії і магнітофорезу вдається виліковувати захворювання ЛОР органів, невралгію, хвороби очей тощо. Це дуже безпечний (абсолютно немає протипоказань) і ефективний спосіб лікування, який успішно використовується у державних і приватних медичних закладах. Апарати для низькочастотної магнітотерапії, які представлено на сайті нашої компанії, мають наступні переваги:

  • універсальність застосування;
  • зручність керування і експлуатації;
  • безпечний для пацієнтів і персоналу;
  • низьке споживання електроенергії;
  • компактні розміри і невелика вага.

Замовляйте високоякісні апарати для низькочастотної магнітотерапії та магнітофорезу в нашому інтернет магазині  “Медсервіс Плюс ЛТД”.


Надійні прилади для магнітотерапії


Якщо ви бажаєте покращити якість медичних послуг і збільшити ефективність лікування пацієнтів з широким колом захворювань, вам можуть знадобитися наші апарати для низькочастотної магнітотерапії і магнітофорезу. Обладнання відрізняється широкими функціональними можливостями, ним зручно користуватися, і воно абсолютно безпечно. Магнітотерапія — ефективна сучасна методика лікування великої кількості захворювань, яку можна використовувати в комплексі або самостійно. Замовляйте оригінальні пристрої для магнітотерапії на сайті або за телефонами, і ми доставимо їх протягом кількох днів. Довіряйте професійному постачальнику медичного обладнання.

в виде галереив виде списка