Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Дарсонвалізація та ультратональна терапія

Місцева дарсонвалізація та ультратональна терапія представляють собою тип фізіотерапевтичних процедур, що проводяться у закладах охорони здоров’я дерматологічного, терапевтичного, неврологічного, хірургічного, гінекологічного, стоматологічного та інших напрямків. Їх суть полягає у локальному впливі на уражені тканини та нервові закінчення за допомогою змінного імпульсного електричного струму високої частоти, напруги та малої сили (дарсонвалізація), або за допомогою змінного струму надтональної частоти.
Для проведення вказаних фізіотерапевтичних процедур використовуються спеціальні портативні та стаціонарні медичні апарати. Прикладом такого обладнання є серія приладів «Корона» від вітчизняного виробника — компанії «Біомед».
Замовити необхідне обладнання за найбільш вигідними цінами ви завжди можете у нашому інтернет-магазині.

 

Переваги портативних и стаціонарних апаратів «Корона»

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу портативні й стаціонарні апарати «Корона», призначені для виконання процедур місцевої дарсонвалізації та ультратональної терапії, мають ряд особливих переваг, завдяки яким їх придбання є максимально вигідним і зваженим рішенням:

  • стаціонарний варіант обладнання дозволяє виконувати необхідні процедури одночасно двом пацієнтам з використанням окремого режиму роботи для кожного;
  • час виконання процедури чітко контролюється вбудованими таймерами, а про закінчення часу інформує звуковий сигнал з одночасним відключенням каналу;
  • обладнання значно підсилює й частково замінює дію кремів та мазей.

 

Замовлення обладнання для місцевої дарсонвалізації та ультратональної терапії

 


Інтернет-магазин MedService пропонує найбільш вигідні торгові умови для придбання портативних і стаціонарних апаратів «Корона», що необхідні для виконання процедур місцевої дарсонвалізації та ультратональної терапії. Все обладнання має офіційну гарантію від виробника.

в виде галереив виде списка