Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Електротерапiя

Компанія Біомед — надійний виробник якісного обладнання, яке використовується у різних галузях медицини, однією з яких є електротерапія. Апарати низькочастотної електротерапії користуються великим попитом не лише в лікарнях, а ще й у санаторіях, спортивних закладах. Прилад електротерапії згодиться для лікування і профілактики широкого кола захворювань: від неврозів до виразки шлунку і ішемічної хвороби серця.


Апарати низькочастотної електротерапії, прилади електротерапії 


В даному розділі сайту представлено понад 10 пристроїв для проведення електротерапії хворих у різних станах. Медичне обладнання Біомед має високі технічні і експлуатаційні характеристики, зручне у використанні і має адекватні ціни. Апарати низькочастотної електротерапії успішно використовуються в лікувально-профілактичній практиці, допомогаючи позбавлятися патологій нервової системи, внутрішніх органів, шкіри. Прилад електротерапії може знадобитися в лікарнях, санаторіях, косметологічних салонах і стоматологіях. Це універсальне медичне обладнання від виробника Біомед з дуже широким спектром позитивного впливу на організм людини. Детальну інформацію по кожному приладу для електротерапії або апаратів низькочастотної електротерапії можна побачити на сайті або дізнатися від наших менеджерів-консультантів.


Прилади для електротерапії від Біомед


Якщо ви займаєтеся електротерапією, то вам обов’язково знадобиться прилад для електротерапії. Радимо звернути увагу на апарати низькочастотної електротерапії та інші пристрої від компанії Біомед. Вони об’єднують високу якість виготовлення, відповідність сучасним вимогам безпеки і ефективності, розумну ціну. Замовити необхідний прилад електротерапії можна онлайн або за телефонами, вказаними на сайті. Доставка не змусить вас довго чекати!

в виде галереив виде списка