Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Відсмоктувачі хірургічні

При проведенні операційних медичних втручань необхідно забезпечити оптимальні умови для роботи лікарів, а також безпеки пацієнта. Для таких цілей використовується велика кількість спеціалізованого допоміжного обладнання, одним із видів якого є вакуумні хірургічні відсмоктувачі. Представлені прилади призначені для оперативного видалення рідкого біологічного матеріалу з операційної ділянки або порожнини тіла пацієнта. Розрізняють ручні (механічні), електричні, педальні модифікації, а також для дитячого віку, універсальні тощо.
До якості подібної продукції пред’являються дуже високі вимоги, оскільки від її роботи прямо залежить успіх операційного втручання та безпека життя пацієнта. Тому підходити до вибору такого обладнання необхідно із найбільшою відповідальністю. Ми пропонуємо вам великих асортимент сертифікованих операційних хірургічних відсмоктувачів від українського виробника «Біомед», що позитивно зарекомендував себе на ринку.

 

Переваги медичних хірургічних відсмоктувачів «Біомед»

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу медичні електричні відсмоктувачі вакуумного типу від компанії «Біомед» характеризуються наявністю ряду особливих переваг перед аналогічним обладнанням інших постачальників:

  • завдяки наявності ручного та педального перемикання роботи пристрою забезпечуються оптимальні умови для роботи персоналу;
  • зовнішній корпус пристрою виготовляється із спеціального пластику, що абсолютно захищений від корозії та без проблем дезінфікується після використання;
  • широкі можливості регулювання роботи пристрою залежно від характеру і особливостей втручання, що виконується.

 

Закупівля операційних вакуумних відсмоктувачів: електричних, педальних

 


В каталозі нашої компанії ви знайдете широкий асортимент від вітчизняного виробника компанії «Біомед» медичних хірургічних відсмоктувачів вакуумного типу: електричні, механічні, педальні тощо. Всі представлені прилади для проведення операційних втручань мають сертифікати відповідності вимогам безпеки та стандартам якості.

в виде галереив виде списка