Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Операційні мікроскопи

Операційні мікроскопи — це вузькоспеціалізоване оптичне обладнання, яке використовується у мікрохірургії. Зокрема, вони знаходять своє призначення при проведенні офтальмологічних, отоларингологічних, стоматологічних та хірургічних втручаннях, тобто там, де найбільш важлива точність операцій, що виконуються. Таке обладнання підтримує поступове збільшення зображення зі стереоскопічним ефектом. Задля оптимального освітлення операційної ділянки застосовується спеціальне джерело світла, яке не викликає негативних реакцій у людських очей.
Придбати широкий асортимент вузькоспеціалізованих операційних мікроскопів від сертифікованих виробників можливо у нашому інтернет-каталозі.

 

Особливості офтальмологічних, отоларингологічних мікроскопів

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу офтальмологічні, отоларингологічні, стоматологічні та хірургічні мікроскопи характеризуються наявністю ряду позитивних особливостей, які якісно виділяють їх серед аналогічного обладнання інших постачальників:

  • у конструкції приладів використовуються високоякісні лінзи з Німеччини, які нівелюють можливу оптичну аберацію;
  • можливе вільне переміщення обладнання завдяки пружинному балансувальному пристрою на кронштейні;
  • багатошарове захисне покриття усіх лінз забезпечує їх надійний захист від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

 

Придбання стоматологічних, хірургічних мікроскопів

 


Наша компанія реалізує широкий асортимент високоякісних операційних мікроскопів для виконання офтальмологічних, отоларингологічних, стоматологічних та хірургічних втручань. Все обладнання повністю відповідає найвищим стандартам якості та знаходиться на офіційній гарантії від виробника. Для замовлення необхідно зв’язатися з нами по контактному номеру телефона або через форму на сторінці потрібного пристрою.

в виде галереив виде списка
1 2