Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Монітор пацієнта

Пропонуємо придбати модульний монітор пацієнта з капнографією або без. В наявності є палатні і портативні моделі. Фірмове обладнання від компанії Біомед добре себе зарекомендувало і користується високим попитом серед працівників державних і приватних лікарень. Монітори пацієнта з капнографією українського виробництва мають широкі функціональні можливості і адекватну ціну.


Палатні і портативні монітори з капнографією


Близько 30 моделей модульних моніторів пацієнта Біомед представлено на віртуальній вітрині нашого інтернет-магазину. За допомогою цього обладнання можна забезпечити постійний контроль за станом здоров’я пацієнта. На сайті ви можете придбати палатні і портативні пристрої, з капнографією і без. Продукція має наступні переваги:

  • якісний екран монітора пацієнта з точним відображенням інформації;
  • зручні налаштування, кілька режимів роботи, проста навігація;
  • наявність акумулятора у моніторі з капнографією з тривалим часом роботи;
  • ергономічний дизайн палатних та портативних пристроїв, легкість підключення і використання.

Кожна модель монітора пацієнта має унікальні властивості, з якими вас ознайомлять наші професійні менеджери-консультанти. В модульних пристроях Біомед можливе розширення функціоналу за допомогою спеціальних елементів.


Модульні монітори пацієнта від Біомед


Продукція українського виробника Біомед поєднує високу якість виготовлення, продуманий дизайн, сучасні функціональні можливості і доступну ціну. Модульні монітори пацієнта з капнографією і без — це надійне медичне обладнання від виробника Біомед, яке допоможе швидко і точно визначити стан здоров’я хворої людини, зробивши необхідні виміри ключових показників, а також забезпечити контроль за ефективністю лікування. Реалізуємо лише оригінальні модульні палатні і портативні монітори пацієнта з доставкою по всій Україні, індивідуально консультуємо і допомагаємо вибрати техніку з відповідними характеристиками і вартістю.

в виде галереив виде списка
1 2 ... 4