Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Електрокардіографи

Реалізуємо електрокардіографи Біомед ВЕ600, ВЕ1200В та інші моделі. Якісна техніка розроблена для експлуатації в кардіологічних відділеннях лікарень і поліклінік. Багатоканальний пристрій допоможе зробити швидку і якісну діагностику роботи серця, що дозволить своєчасно надати необхідну медичну допомогу пацієнту. Гарантуємо оригінальність електрокардіографів і повну відповідність вказаним на сайті характеристикам.


Оригінальні електрокардіографи Біомед ВЕ600, ВЕ1200В


На віртуальній вітрині сайту можна побачити понад 10 електрокардіографів від Біомед. Медичне обладнання цього виробника має високі технічні і експлуатаційні характеристики, адекватну ціну і велику кількість інших переваг:

  • компактні розміри і невелика вага моделей ВЕ600, ВЕ1200В;
  • великий інформативний дисплей;
  • легкість підключення і експлуатації електрокардіографів;
  • декілька зручних режимів роботи;
  • внутрішня пам’ять на кілька тисяч записів.

Обираючи між багатоканальними моделями ВЕ600, ВЕ1200В або іншими, обов’язково зверніться до наших менеджерів. Вони нададуть професійну консультацію і допоможуть зробити оптимальний вибір. Кожний електрокардіограф Біомед має детальний опис на сайті.


Багатоканальні електрокардіографи Біомед


Продукція Біомед користується високим попитом у українських медиків. Виготовлені в Україні електрокардіографи ВЕ600, ВЕ1200В та інші моделі повністю відповідають сучасним вимогам якості і функціональності. багатоканальні прилади зручні у використанні і максимально продуктивні. Рекомендуємо медичне обладнання Біомед працівникам державних і приватних лікарень. Замовити фірмову продукцію за низькими цінами і з доставкою по всіх регіонах країни можна онлайн або за телефонами, вказаними на сайті. Довіряйте професіональному постачальнику якісних електрокардіографів з відмінною репутацією.
 

в виде галереив виде списка
1 2