Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

Маткові маніпулятори

Рекомендуємо використовувати у лапароскопічній хірургії маткові маніпулятори LAPOMED — відомого українського виробника якісного медичного обладнання. Ретрактор гінекологічний для хромосальпінгографії цього бренду відрізняється максимальною надійністю і зручністю виконання репозиції матки. З його допомогою ви зможете суттєво покращити ефективність оперативних втручань.


Ретрактори гінекологічні LAPOMED


Наша компанія реалізує велику кількість продукції LAPOMED державним і приватним медичним закладам, діагностичним центрам, іншим лікувальним організаціям. Маткові маніпулятори мають наступні переваги:

  • висока якість матеріалів виготовлення;
  • легкість у користуванні, надійність;
  • можливість регулювання і вибору кількості головок.

Обираючи ретрактор гінекологічний LAPOMED для хромосальпінгографії, ви можете отримати професійну консультацію у менеджерів компанії. Вони допоможуть придбати інструмент з необхідними характеристиками, розкажуть про особливості його використання. Гарантуємо повну відповідність гінекологічних ретракторів та маткових маніпуляторів вказаним на сайті параметрам.


Фірмові маткові маніпулятори для хромосальпінгографії


Замовляйте оригінальні маткові маніпулятори LAPOMED для хромосальпінгографії у надійного постачальника медичного обладнання і інструментів. Компанія реалізує широкий вибір продукції для хірургічних і гінекологічних маніпуляцій. Ретрактор гінекологічний від торговельної марки LAPOMED поєднує в собі високу функціональність, зручність і ефективність. А доступна ціна і швидка доставка в межах країни роблять його придбання фінансово вигідним як для державних, так і для приватних медичних закладів. Щоб зробити замовлення на маткові маніпулятори для хромосальпінгографії, скористайтеся сайтом або зателефонуйте нам за телефонами.

в виде галереив виде списка
Маткові маніпулятори