Ультразвуковий датчик FHR2 для фетального монітора L8 (Моніторинг двійнят)
Датчик серцебиття плода FHR2 — це високоспеціалізований ультразвуковий сенсор, призначений для використання з фетальними моніторами L8 (моделі з LED+LCD дисплеєм). Його ключова функція полягає в одночасному та неінвазивному контролі частоти серцевих скорочень (ЧССП) у випадках багатоплідної вагітності, зокрема двійнят.
Надійний та точний, цей датчик є необхідним компонентом для детальної антенатальної діагностики та забезпечення безпеки плодів, дозволяючи медичному персоналу отримувати критично важливі дані.
Особливості та переваги датчика FHR2
- Подвійний моніторинг: Спеціалізований канал FHR2 дозволяє одночасно реєструвати ЧССП двох плодів, використовуючи один фетальний монітор L8.
- Висока точність: Забезпечує стабільну та чітку реєстрацію ультразвукового сигналу, мінімізуючи артефакти.
- Пряма сумісність: Розроблений спеціально для моніторів L8 (LED+LCD display), гарантуючи надійне та швидке підключення.
- Ергономічність: Легкість та зручна форма для комфортного розміщення на животі вагітної жінки під час тривалих обстежень.
Спосіб використання
Датчик FHR2 підключається до відповідного порту FHR2 на корпусі фетального монітора L8. Перед початком обстеження на поверхню датчика необхідно нанести акустичний гель. Датчик розміщують на животі вагітної жінки для пошуку та реєстрації другого серцебиття плода, забезпечуючи надійний моніторинг обох показників ЧССП.
| Характеристики | |
|---|---|
| Вид | Датчик для фетального монітора |
| Вимірювання | ЧССП двох плодів (двійнят) |
| Сумісність | Фетальний монітор L8 LED+LCD display |
| Тип сенсора | Ультразвуковий (FHR) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 5 530 ₴



