Медичний візок 706 DN.60CAT для зберігання ендоскопів
• Розміри 640 x 480 мм
• Висота 1610 мм
• Моноблочний каркас з нержавіючої сталі AISI-304
• 5 висувних тримачів для катетерів
• 2 дверей, що закриваються на ключ
• Колеса ø 100 мм, 2 антистатичні, 2 з обмежувачами руху з переду
706 DN.60CAT
Аксесуари
• 60CAT: регульована полиця ISO для катетерів
Виробник Insausti (Іспанія)
ТОВ "Ренессанс-Медикал" - уповноважений представник в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insausti |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр колісних опор | 100 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1610 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 200 ₴



