Медичний анастезіологічний візок 3680 Y
- Розміри 640 x 480 мм
- Висота 980 мм (робоча поверхня – підлога)
- Робоча поверхня – поліетилен PE
- Моноблочний каркас з нержавіючої сталі AISI-304
- Шухляди ISO розмірів
- Вставні корзини шухляд ISO 600 х 400 мм
- Ø 100 мм колеса, 2 антистатичні, 2 з обмежувачами руху спереду
3680 Y 365 Y.26D(RA5.A5).30.33L
Аксесуари
- 26D (RA5.A5): пластикові контейнери — центральна опора
- 30: складна бічна поличка
- 33L: бічний тримач контейнера
Виробник Insausti (Іспанія)
ТОВ "Ренессанс-Медикал" - уповноважений представник в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insausti |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Особливості | Полиця-лоток |
| Тип | Медична візок |
| Тип конструкції | Нерозбірна |
| Тип гальмівного пристрою | два колеса з автономним гальмівним пристроєм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 980 мм |
| Діаметр колісних опор | 100 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Медичний анастезіологічний візок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 860 ₴



