Хірургічний стіл BF683 TDP 500 мм ідеально підходить для тих, хто цінує універсальність і динамічність у хірургічному столі. Стіл має діапазон регулювання висоти 500 мм (635 – 1135 мм) і має технологію повернення стільниці у вихідне положення натисканням нульової клавіші, розташованої в пульті та на колоні.
Налаштування стола можуть змінюватися в залежності від конфігурації виробу.
Особливості
BF683 TDP розроблений з нержавіючої сталі AISI 304 (хромований нікель), щоб забезпечити високу міцність і надійність. Забезпечує ідеальне регулювання положень, забезпечуючи усі потреби хірурга у розташуванні пацієнта. Стіл має регулювання мінімальної та максимальної висоти в діапазоні 500 мм, щоб налаштовувати відповідно до потреб користувача.
Ергономіка
Повздовжнє зміщення забезпечує оптимальний доступ до хірургічної зони, без необхідності змінювати положення пацієнта. Різні методи, пов’язані з удосконаленням конструкції, призводять до більшої безпеки та ефективності роботи, полегшуючи доступ хірурга до тіла пацієнта, а анестезіологу – в підтримці прохідності дихальних шляхів.
Матеріали
Хірургічний стіл BF683M TDP 500 MM розроблено з нержавіючої сталі AISI 304, трубчастої конструкції (хромований нікель) і стільниці з феноліту, матеріалу, який гарантує рентгенпрозорість і стійкість, з максимальним навантаженням 420 кг.
- Довжина (стільниця): 2150MM
- Ширина (стільниця): 535MM
- Регулювання висоти: 635MM-1135MM
- Максимальне навантаження: 420 кг
- Нахил вліво: 18°
- Нахил вправо: 18°
- Регулювання підголівника: 45°- 25°- 0°- 22,5°- 45°
- Положення Тренделенбурга: 30°/-30°
- Положення Флекс/Рефлекс: – 140° / 100°
- Повздовжній зсув: 345 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бразилія |
| Тип підніжної секції | цілісна |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Спосіб регулювання головної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання ножної секції | не регулюється |
| Вантажопідйомність столу | 400 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина панелі столу | 2150 мм |
| Ширина панелі столу | 535 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 635 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 1135 мм |
- Ціна: 1 485 000 ₴



