Хірургічний стіл BF683 STP використовується для малих стандартних процедур.
Налаштування стола можуть змінюватися в залежності від конфігурації виробу.
Особливості
Використовується для полегшення догляду та забезпечення максимальної безпеки, технологічності, ефективності та гнучкості рухів в умовах лікарні.
Ергономіка
Якісний стіл забезпечує комфорт і безпеку при позиціонуванні пацієнта і чудовий доступ до хірургічної зони. Різні методи, пов’язані з удосконаленням конструкції, призводять до більшої безпеки та ефективності роботи, полегшуючи доступ хірурга до тіла пацієнта, а анестезіологу – в підтримці прохідності дихальних шляхів.
Матеріали
Хірургічний стіл BF683 STP розроблено з нержавіючої сталі AISI 304, трубчастої конструкції (хромований нікель), що гарантує стійкість, з максимальним навантаженням 250 кг. Пульт дистанційного керування з кабелем, інтегрований в колону операційного столу. Завдяки акумулятору, може працювати автономно не менше тижня.
- Довжина (стільниця): 1775ММ
- Ширина (стільниця): 550ММ
- Регулювання висоти: 500ММ-890ММ
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Положення Тренделенбурга: 17°/-20°
- Нахил спинної секції: 73°/0°
- Нахил секції для ніг: -90°/0°
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бразилія |
| Тип підніжної секції | цілісна |
| Колісні опори | 4 (шт.) |
| Спосіб регулювання головної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання ножної секції | не регулюється |
| Вантажопідйомність столу | 250 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина панелі столу | 1775 мм |
| Ширина панелі столу | 550 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 500 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 890 мм |
- Ціна: 465 000 ₴




