
Стіл операційний електричний BARRFAB BF683 PA Smart Line
1 400 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 250013
Відправка з 03 червня 2026- +380 (96) 059-33-33Відділ продажу
Хірургічний стіл BF683 PA був спеціально розроблений для акушерських процедур і має висувний лоток.
Налаштування стола можуть змінюватися в залежності від конфігурації виробу.
Особливості
Хірургічний стіл BF683 PA був спеціально розроблений для акушерських процедур і має висувний лоток. У разі термінової необхідності можна відрегулювати стільницю для анестезії пацієнта та процедури кесаревого розтину. Є ідеальним вибором для акушерських відділень. Дозволяє підключати всі додаткові аксесуари BARRFAB.
Ергономіка
Хірургічний стіл BF683 PA незамінний для акушерських та гінекологічних процедур, що робить роботу в операційній більш ефективною оскільки за допомогою висувного лотка можна швидко відрегулювати хірургічний стіл для кесаревого розтину. Його також можна використовувати в загальних хірургічних кабінетах, знімаючи лоток і приєднуючи двосторонні ніжки, стаючи столом для загальної хірургії.
Матеріали
Хірургічний стіл BF683 PA розроблено з нержавіючої сталі AISI 304, трубчастої конструкції (хромований нікель) і стільниці з феноліту, матеріалу, який гарантує рентгенпрозорість і стійкість, з максимальним навантаженням 420 кг. Пульт дистанційного керування з кабелем, інтегрований в колону операційного столу. Завдяки акумулятору, може працювати автономно не менше тижня.
- Довжина (стільниця): 1900MM
- Ширина (стільниця): 550MM
- Регулювання висоти: 790MM-990MM
- Максимальне навантаження: 420 кг
- Нахил вліво: 15°
- Нахил вправо: 15°
- Регулювання підголівника: 45°- 25°- 0°- 22,5°- 45°
- Положення Тренделенбурга: 21°/-22°
- Секція для нирок: 90MM
- Повздовжній зсув: 600 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бразилія |
| Тип підніжної секції | цілісна |
| Колісні опори | 2 (шт) |
| Спосіб регулювання головної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання спинної секції | не регулюється |
| Спосіб регулювання ножної секції | не регулюється |
| Вантажопідйомність столу | 400 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина панелі столу | 1900 мм |
| Ширина панелі столу | 550 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 990 мм |
- Ціна: 1 400 000 ₴



