
Біотуалет Porta Potti (Порта Потті) Qube 165, Thetford, Голландія
3 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 350002
- +380 (96) 059-33-33Відділ продажу
Портативний біотуалет Porta Potti (Порта Потти) Qube 165
Відмінним рішенням для людей похилого віку з обмеженими здібностями стане придбання компактного біотуалету. Незамінним предметом гігієни стане і в умовах відсутності каналізації. Його невеликі розміри та мінімальна висота особливо підійде для людей невисокого зросту.

Характеристики запропонованої моделі
![]() |
Відсутність запахів та повна гігієнічність.
|
|
Передбачена помпа для змиву води, сидіння та кришка.
|
|
|
Можливість встановлення у будь-якому приміщенні. |
|
Є заслінка нижнього бака та ручна помпа сильфонного типу. |
|
|
Легкість експлуатації та компактні розміри. |
|
Наявність ущільнювального клапана запобігає виходу рідини та запахів. |
|
|
Матеріал виготовлення - ударостійкий пластик, що витримує максимальне навантаження 120 кг, довговічність гарантована. |
|
Об'єм верхнього бака становить -15 л, об'єм нижнього бака - 12 л. |
Як купити біотуалет Porta Potti (Порта Потти) Qube 165?
|
Замовлення на сайті або за телефоном |
Дзвінок менеджера протягом 15 хвилин |
Внесення передоплати будь-яким зручним способом або оплата товару при отриманні |
Доставка товару Новою поштою по всій Україні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 21 л |
| Об'єм нижнього бака | 15 л |
| Система змиву | Ручна помпа |
| Колір | Сірий |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 427 мм |
| Ширина | 414 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Бумагодержатель | Ні |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Ні |
- Ціна: 3 850 ₴











