
Біотуалет Porta Potti (Порта Потті) Qube 145, Thetford, Голландія
3 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 350001
- +380 (96) 059-33-33Відділ продажу
Біотуалет Porta Potti (Порта Потті) Qube 145 — це відмінне рішення для людей похилого віку, що мають обмежені здібності. Особливо він зручний при виїзді на природу чи інші види відпочинку, де відсутній повноцінний санвузол.
Основні характеристики пропонованого товару
![]() |
Матеріал виготовлення — ударостійкий пластик, витримує загальну навантаження до 200 кг. |
|
![]() |
Об'єм бака для води становить -15 л., об'єм нижнього бака — 12 л. |
|
![]() |
На нижньому баку є зручна ручка для перенесення його до місця зливу. |
|
![]() |
Наявність кнопки скидання тиску. |
|
![]() |
Є заслінка нижнього бака та ручна помпа сильфонного типу. |
|
![]() |
Ергономічний дизайн і комфортна висота посадки особливо підійде для людей невисокого зросту. |
|
![]() |
Легкість і компактність — установка в будь-якому приміщенні. |
|
![]() |
Не вимагає підключення до каналізації. |
|
![]() |
Наявність біологічно активної рідини дозволяє швидко розщеплювати відходи, усувати мікроби, запобігати неприємні запахи. |
Як купити біотуалет Porta Potti (Порта Потті) Qube 145?
|
Замовлення на сайті або за телефоном |
Дзвінок менеджера протягом 15 хвилин |
Внесення передоплати будь-яким зручним способом або оплата товару при отриманні |
Доставка товару Новою поштою по всій Україні |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Thetford |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Система змиву | Механічна помпа |
| Колір | Сірий |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Тип туалету | Хімічний (рідинний) |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм нижнього бака | 12 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Ні |
| Бумагодержатель | Ні |
- Ціна: 3 550 ₴










