Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

УРОЛОГІЯ ТА ГІНЕКОЛОГІЯ

Стабільно високим попитом користуються у наших клієнтів акушерсько-гінекологічні інструменти, маткові маніпулятори, літотриптори урологічні. Продукція, представлена на сайті, дозволяє максимально якісно і швидко виконувати лікувальні маніпуляції, зручна у використанні і повністю відповідає сучасним вимогам до медичного обладнання. Гінекологічні і урологічні інструменти завжди в наявності і готові до відправлення в усі регіони країни.


Маткові маніпулятори, літотриптори урологічні


Асортимент продукції для гінекології і урології містить в собі 5 груп інструментів за напрямками:

  • резектоскопія;
  • гістероскопія;
  • цистоскопія;
  • літотриптори урологічні;
  • маткові маніпулятори.

Акушерсько-гінекологічні інструменти і урологічні інструменти торговельної марки LAPOMED поєднують в собі високоякісні матеріали виготовлення, зручну конструкцію, надійність і ефективність. Рекомендуємо маткові маніпулятори та урологічні літотриптори приватним і державним лікарням, які щиро піклуються про своїх пацієнтів і бажають надавати їм найкращі медичні послуги. Продукція має офіційну гарантію виробника — ми реалізуємо акушерсько-гінекологічні та урологічні інструменти лише перевірених брендів, які вже добре себе зарекомендували на українському ринку.


Акушерсько-гінекологічні інструменти і урологічні інструменти


Для виконання гінекологічних і урологічних лікувальних заходів вам знадобиться якісне обладнання. Все це можна придбати в нашому інтернет-магазині за дуже низькими цінами. Літотриптори урологічні, маткові маніпулятори, інші акушерсько-гінекологічні інструменти і урологічні інструменти. Широкий асортимент оригінальної продукції, індивідуальний підбір і швидка доставка — співпрацювати з нами просто, вигідно і надійно. Обирайте професійного постачальника медичних товарів! Тільки якісні акушерсько-гінекологічні та урологічні інструменти за доступними цінами в інтернет магазині “Медсервіс Плюс ЛТД”.

в виде галереив виде списка
1 2