Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Настінні

Безтіньові настінні медичні освітлювачі представляють собою сучасне оглядове обладнання, яке є важливим елементом устрою лікувально-профілактичних закладів різної спеціалізації. Їх активно використовують при проведенні інвазивних втручань, діагностичних операцій та інших необхідних маніпуляцій.
Операційні лампи і хірургічні світильники для медичних кабінетів мають особливу конструкцію та технічні характеристики, завдяки яким забезпечують оптимальні умови роботи для медпрацівників. Для запобігання припинення їх роботи внаслідок знеструмлення центральної системи живлення таке обладнання додатково комплектується акумуляторними батареями та контролерами для швидкого перемикання на резервні джерела.
Придбати безтіньові настінні медичні освітлювачі від відомого вітчизняного виробника «Біомед» по найбільш вигідним цінам можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Переваги оглядових операційних ламп та хірургічних світильників

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу операційні лампи та хірургічні світильники для медичних кабінетів від українського виробника «Біомед» характеризуються наявністю ряду особливих переваг, що вирізняють їх серед аналогічного обладнання інших постачальників:

  • відтворюють світловий потік, що за своїми характеристиками найбільш наближений до натурального світла, і не спотворює зовнішній вигляд оглядової ділянки;
  • міцна продумана конструкція зручно розташовується у будь-якому потрібному місці кабінету, а також має широкі можливості для налаштування під конкретну ситуацію;
  • довгий строк безперебійної експлуатації.

 

Закупівля настінних освітлювачів «Біомед» для медичних кабінетів

 


В нашому каталозі ви можете придбати широкий асортимент безтіньових настінних медичних освітлювачів «Біомед» по найбільш вигідним цінам. В наявності присутні оглядові операційні лампи та хірургічні світильники, що повністю відповідають міжнародним стандартам якості.

в виде галереив виде списка