Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Стельові

Безтіньові стельові медичні освітлювачі — це сучасне освітлювальне обладнання, розроблене спеціально лікувально-профілактичних закладів. Вони мають особливу конструкцію, а також використовують спеціальні оптичні механізми та лампи, що забезпечують найбільш комфортні умови для роботи медпрацівників.
В комплекс представлених приладів включаються оглядові операційні лампи, хірургічні світильники та інше подібне обладнання для медичних кабінетів. За їх допомогою забезпечується оптимальний огляд досліджуваної зони, що дає змогу ефективно виконувати необхідні втручання та маніпуляції. Для забезпечення безперервної роботи таких приладів вони можуть бути укомплектовані акумуляторними батареями.
Придбати широкий асортимент безтіньових стельових медичних освітлювачів від вітчизняного виробника компанії «Біомед» можливо у нашому інтернет-каталозі.

 

Переваги оглядових операційних ламп і безтіньових хірургічних світильників

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу оглядові операційні лампи та хірургічні світильники для медичних кабінетів від українського виробника «Біомед» мають ряд особливих переваг перед аналогічним обладнанням від інших постачальників:

  • високоефективна технологія фільтрування ультрафіолетових та інфрачервоних променів дозволяє значно нівелювати шкідливий вплив тепла на клітини тканин у зоні проведення операційного втручання;
  • передова конструкція дозволяє регулювати положення світильника у будь-який зручний спосіб;
  • сучасні технології, що використовуються у конструкції безтіньових стельових медичних освітлювачів, дозволяють отримати світло найбільш натурального кольору, що не спотворює вигляд досліджуваної ділянки.

 

Придбання стельових освітлювачів для медичних кабінетів

 


Наша компанія пропонує широкий асортимент оглядових операційних ламп та хірургічних світильників для медичних кабінетів від українського виробника «Біомед» по максимально вигідним цінам.

в виде галереив виде списка
1 2 3