Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Пересувні

Пересувні медичні освітлювачі представляють собою важливий вид оглядового обладнання. Вони активно застосовуються при виконанні хірургічних, гінекологічних та інших операцій. Завдяки їх роботі забезпечується оптимальний рівень оглядовості операційної ділянки, що дає змогу медичним працівникам точно визначати діагноз або виконувати необхідні маніпуляції.
Великою популярністю серед вітчизняних закладів охорони здоров’я користуються операційні лампи від українського виробника «Біомед». Вони повністю відповідають міжнародним стандартам якості, а також характеризуються значно меншою ціною, ніж закордонні аналоги. Замовити пересувні медичні освітлювачі цього виробника по найкращим цінам можливо у нашому інтернет-каталозі.

 

Переваги пересувних медичних освітлювачів «Біомед»

 


Представлені у даному розділі оглядові хірургічні, гінекологічні операційні лампи від вітчизняного виробника компанії «Біомед» мають ряд значних переваг перед аналогічним обладнанням від інших постачальників:

  • зручна та ергономічна конструкція, що дозволяє підлаштовувати пересувний медичний освітлювач під існуючі у даний момент потреби;
  • завдяки потужній системі аварійного живлення та сучасному контролеру подачі енергії у разі зникнення світла у мережі відбувається моментальний перехід на автономний режим роботи від батареї;
  • в якості джерела світла використовуються новітні галогенні лампи з високою оптичною ефективністю.

 

Замовлення оглядових хірургічних, гінекологічних операційних ламп 

 


Інтернет-магазин MedService пропонує найбільш вигідні торгові умови для придбання оглядові хірургічні, гінекологічні операційні лампи від вітчизняного виробника компанії «Біомед». Все представлене обладнання має офіційну гарантію. Для замовлення необхідно зв’язатися з нами по телефону або через форму придбання на сторінці товару.

в виде галереив виде списка
1 2