Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

ТЕРАПІЯ

Стабільно високим попитом у наших клієнтів користується обладнання для терапії. Реалізуємо продукцію таких відомих виробників: Biomed, Medispec, Brightfield, Civco. У нас можна придбати інструменти для травматології, радіологічне обладнання, апарати для ударно-хвильової терапії. Гарантуємо відмінну якість і максимальну ефективність у використанні даної медичної техніки. 


Апарати для ударно-хвильової терапії, радіологічне обладнання


Серед наших клієнтів є державні і приватні лікарні, діагностичні центри, інші медичні заклади. Саме тому розділ з обладнанням для терапії містить у собі широкий асортимент різноманітної продукції:

  • інструменти для травматології;
  • радіологічне обладнання;
  • апарати для ударно-хвильової терапії;
  • васкулярні сканери;
  • інфузійні насоси;
  • апарати для штучної вентиляції легень та інш.

Оригінальні апарати ударно-хвильової терапії від перевірених брендів поєднує в собі високі технічні характеристики, зручність у використанні, надійність і ефективність лікувальних заходів. Використовуючи її ви зможете допомагати людям навіть у дуже важкому стані. Великий вибір радіологічного обладнання, інструментів для травматології дозволяє підібрати саме ті апарати,  які необхідні вашому медичному закладу.


Обладнання для терапії, інструменти для травматології


Майже сорок одиниць обладнання для терапії доступно для придбання клієнтам нашого інтернет-магазину. Інструменти для травматології, апарати для ударно-хвильової терапії, радіологічне обладнання та багато іншого — тут ви можете замовити все, що треба для забезпечення функціонування великої або малої клініки. Гарантуємо мінімальні ціни на терапевтичне обладнання та інструменти для травматології, оперативність доставки, індивідуальний підхід до кожного замовлення. З нами вигідно і безпечно співпрацювати. Телефонуйте або залишайте заявку онлайн і оцінюйте рівень нашого сервісу!

в виде галереив виде списка
1 2 ... 4