Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Кольпоскопія

Кольпоскопія — медичне дослідження піхви і шийки матки з метою пошуку патологічних клітин, для чого використовують спеціальні пристрої (кольпоскопи). В нашому каталозі ви знайдете цифрові гінекологічні відеокольпоскопи для проведення кольпоскопії, які допоможуть зробити якісний медичний огляд жіночих статевих органів. Продукція проста у використанні і дуже ефективна.


Цифрові кольпоскопи 


На сайті представлено кілька моделей гінекологічних пристроїв для проведення кольпоскопії. Цифрові кольпоскопи можуть під’єднуватися до цифрової відеокамери для отримання більш якісних результатів дослідження. Головні переваги продукції:

  • високоякісна оптична система у кольпоскопах;
  • зручність використанні під різними кутами;
  • освітлення за допомогою потужних світлодіодів;
  • швидка готовність до роботи, простота керування;
  • сумісність з гінекологічними кріслами різних виробників.

Реалізуємо відеокольпоскопи від перевірених виробників, в якості продукції яких немає жодних сумнівів. Для отримання більш повної інформації по кожній моделі пристрою і допомоги у виборі гінекологічних цифрових відеокольпоскопів звертайтеся до наших менеджерів-консультантів. В компанії працюють справжні фахівці, які добре знаються на сучасному медичному обладнанні.


Надійні гінекологічні відеокольпоскопи

 
Вам потрібен надійний і зручний відеокольпоскоп для проведення гінекологічних досліджень? Зверніть увагу на наші потужні пристрої з цифровими камерами. Пропонуємо кольпоскопи на максимально вигідних умовах поставок. Гарантуємо відповідність характеристикам і ідеальний технічний стан приладів. З нашою допомогою кольпоскопія буде ефективною, швидкою і з мінімальним дискомфортом для пацієнтів. Приймаємо замовлення онлайн і за телефонами, безкоштовно доставляємо гінекологічні відеокольпоскопи по Україні.
 

в виде галереив виде списка