Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Ренген апарати

Стабільним попитом у наших клієнтів користуються рентгенографічні пристрої Imax, Primax. В наявності є цифрові і аналогові моделі, стаціонарні і мобільні. Рентген апарати відповідають високим стандартам якості, зручні у використанні і дуже ефективні під час проведення досліджень з метою діагностики різноманітних захворювань. Замовляйте стаціонарні та мобільні рентгенографічні пристрої.


Стаціонарні і мобільні рентгенографічні пристрої Imax, Primax


На віртуальній вітрині нашого сайту представлено біля двох десятків рентген апаратів Imax, Primax. Продукція відрізняється конструкцією, потужністю, функціональними можливостями, але має кілька об’єднуючих унікальних переваг:

  • ви можете обрати стаціонарний або мобільний пристрій відповідно до умов використання і розмірів приміщення;
  • продумана система дозволяє робити рентгенографічні знімки різних органів і частин тіла дорослої людини або дитини;
  • дослідження відбувається максимально швидко і без будь-якого дискомфорту для пацієнта.

Комплекси рентгенографічного обладнання можна замовити в цифровій або аналоговій конфігурації. Зверніться до наших менеджерів-консультантів, і вони обов’язково запропонують вам модель рентген апарату Imax, Primax з необхідними характеристиками і особливостями використання. Якісні мобільні та стаціонарні рентген апарати.


Цифрові і аналогові рентген апарати 


Клієнти нашого інтернет-магазину мають можливість придбати високоякісний рентгенографічний пристрій від брендів Imax, Primax за дуже вигідною ціною. Цифрові і аналогові рентген апарати реалізуємо з безкоштовною доставкою по всіх регіонах країни — зробіть замовлення зараз, і вже за кілька днів необхідний медичний пристрій буде у вас. Продукція відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки, може бути встановлена навіть у малому приміщенні. Ми пропонуємо дійсно ефективні і надійні цифрові і аналогові  рентген апарати!
 

в виде галереив виде списка
1 2