Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

МРТ апарати

Стабільно високим попитом у наших клієнтів користуються магнітно-резонансні томографи від виробників Esaote, G-Scan, O-Scan, S-Scan. Це якісні і потужні МРТ апарати від кращих європейських виробників. Продукція має високі технічні характеристики і реалізується за доступною ціною. Гарантуємо повну відповідність медичного обладнання для МРТ вказаним на сайті параметрам.


Магнітно-резонансні томографи для якісних досліджень


На сайті представлено кілька моделей магнітно-резонансних томографів різної конструкції і потужності. МРТ апарати Esaote, G-Scan, O-Scan, S-Scan мають наступні переваги:

  • простий монтаж, можливість розміщення томографів навіть в невеликих приміщеннях;
  • відносно невелика вага, зручна конструкція і легке керування апаратів МРТ;
  • мінімальна вартість обслуговування, висока енергоефективність;
  • максимальний комфорт для пацієнтів, легка інтеграція в загальну мережу лікарні.

Для отримання детальної інформації по кожній моделі магнітно-резонансного томографа пристрою зверніться до менеджерів-консультантів компанії за робочими телефонами. З характеристиками обладнання для МРТ виробників Esaote, G-Scan, O-Scan, S-Scan  можна ознайомитися безпосередньо на сайті. Оригінальні томографи повністю відповідають міжнародним стандартам безпеки і якості.


Фірмові МРТ апарати Esaote, G-Scan, O-Scan, S-Scan


Магнітно-резонансна томографія — дуже точний і ефективний спосіб діагностики. За його допомогою можна побачити стан м’язів, суглобів, хребту. Фірмові МРТ апарати Esaote, G-Scan, O-Scan, S-Scan допоможуть вам якісно обслужити пацієнтів, надавши їм сервіс найвищого рівня. Таке обладнання можна встановити майже у будь-яке приміщення, а для живлення необхідна всього лише одна розетка. Замовляйте магнітно-резонансні томографи від перевірених виробників Esaote, G-Scan, O-Scan, S-Scan  у постачальників з відмінною репутацією і отримуйте оригінальне медичне обладнання в максимально короткий термін. Працюємо швидко і професійно.
 

в виде галереив виде списка