Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Пресотерапія

Однією із важливих систем функціонування людського організму є лімфатична. За її допомогою відбувається видалення зайвої рідини, транспортування жирів та жирних кислот по судинам, а також переносяться білі кров’яні тільця до тканин. При патологіях лімфатичної системи організму можуть виникнути застої лімфи, що призводять до погіршення стану здоров’я, появи набряків тощо.
Для ліквідації подібних станів використовується сучасне фізіотерапевтичне обладнання — апарати для лімфопресотерапії. Останні мають широкі можливості застосування — вони необхідні як для лікування набряків, так і для корекції фігури (ліквідація целюліту та ін.).
Замовити широкий асортимент апаратів лімфопресотерапії для корекції фігури можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Переваги апаратів для лімфопресотерапії

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу прилади для пресотерапії мають ряд особливих переваг, які роблять їх значно кращими за аналогічне обладнання інших постачальників:
високоякісні аплікатори апаратів лімфопресотерапії для корекції фігури зручні у використанні та обслуговуванні — легко миються та довгий час не втрачають своїх властивостей;
при необхідності аплікатори легко змінюються за допомогою практичних з’єднувачів, при чому ідентифікація нового відбувається в автоматичному режимі;
широкі можливості для налаштування прилади для пресотерапії, наявність стандартних та індивідуальних протоколів досліджень, зручний та зрозумілий інтерфейс.

 

Замовлення приладів для корекції фігури

 


Інтернет-магазин MedService пропонує найбільш вигідні торгові умови для придбання приладів для пресотерапії від перевірених виробників, що гарантують якість своєї продукції. Для їх придбання необхідно зв’язатися з нами по телефону або за допомогою форми замовлення на сторінці потрібного товару.

в виде галереив виде списка