Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

КОСМЕТОЛОГІЯ

Апаратна косметологія — комплексні косметичні процедури (чистка обличчя, процедури по корекції фігури та інші), які проводяться за допомогою спеціалізованої апаратури. Головною особливістю цього напрямку догляду за тілом є те, що здійснюється на організм природний вплив. Ефект з'являється практично після перших процедур і зберігається тривалий час. В асортименті інтернет-магазину представлені сучасні моделі косметологічних апаратів, лазерів, дерматоскопів та стерилізаторів, які можуть використовуватися для великої кількості маніпуляцій та процедур.

 

Дерматоскопи, лазери, косметологічні апарати

 

Усі види косметологічних апаратів можна поділити на такі групи:

  • діагностика;

  • косметологія обличчя та тіла;

  • лазерні технології.

Лазери, дерматоскопи дозволяють виконувати більшість процедур безболісно, причому багато маніпуляцій викликають приємні враження, відчуття задоволення. Деякі процедури (зокрема ліфтинг) за ступенем дії і результативності можна порівняти з результатами пластичних операцій. Стерилізатори допомагають дотримуватися високих вимог санітарії та гігієни, що робить будь-які процедури безпечними.

 

Стерилізатори та інше обладнання для косметології

 

Косметологічні апарати, ціна яких в інтернет-магазині є дуже помірною, безумовно, мають високу ефективність, пролонговане збереження досягнутого результату, дозволяють проводити процедури з мінімальним дискомфортом для клієнта, але за умови, що працює з ними висококласний фахівець. Стерилізатори, а також лазери, дерматоскопи є простими у використанні, тому фахівець може швидко опанувати усі нюанси експлуатації. Представлені моделі обладнання допоможуть усім клієнтам і пацієнтам фахових закладів бути гарними та здоровими!
в виде галереив виде списка
1 2 3