Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Інгалятори

Пропонуємо вашій увазі інгалятори-небулайзери для дітей и для дорослих. Ультразвукові і компресорні прилади для проведення інгаляцій з метою лікування дихальних шляхів. Реалізуємо оригінальну продукцію торговельної марки Biomed (Україна) з доведеною ефективністю — просту і зручну в експлуатації, максимально корисну під час захворювань бронхів і легень. замовляйте компресорні та ультразвукові інгалятори від компанії “Медсервіс Плюс ЛТД”.


Компресорні і ультразвукові інгалятори


На віртуальних поличках нашого інтернет-магазину можна побачити компресорні і ультразвукові інгалятори. Ці небулайзери перетворюють лікарський розчин в аерозольний туман з малим розміром часток (0,5-10 мкм), що дозволяє йому глибоко проникати в бронхіальне дерево. Радимо використовувати дані прилади в поліклініках, стаціонарі, профілакторіях. Головні переваги інгаляторів Biomed:

  • підходять для дітей і для дорослих;
  • мають сучасний дизайн і ергономічну форму;
  • економно використовують лікарський засіб;
  • характеризуються високою продуктивністю;
  • гарантують тривалий час безперервної роботи.

Кожна модель компресорного чи ультразвукового небулайзера має унікальні функціональні особливості — зверніться до менеджерів-консультантів компанії, і вони обов’язково допоможуть обрати інгаляційний пристрій для дітей та дорослих з необхідними характеристиками і за ціною, яка вас точно влаштує.


Якісні небулайзери для дітей і для дорослих


Використання інгалятора в лікарні або вдома дозволяє полегшити стан і максимально швидко вилікувати різноманітні захворювання дихальних шляхів. Пропонуємо придбати в нашому інтернет-магазині оригінальні небулайзери для дітей і для дорослих. Компресорні і ультразвукові моделі цієї медичної техніки доступні всім нашим клієнтам на дуже вигідних умовах — низькі ціни, швидка доставка, індивідуальний підбір. Телефонуйте і замовляйте якісні інгалятори та небулайзери для дітей та дорослих!

в виде галереив виде списка