Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Діалізно-донорські крісло-столи

Інтернет-магазин пропонує великий асортимент медичних меблів від кращих світових виробників. Представлені в каталозі діалізно-донорські крісла-столи відповідають усім вимогам та стандартам, що дозволяє їх широко використовувати для забезпечення установ, центрів, поліклінік та лікарень.

Асортимент складається з найбільш популярних моделей, котрі відрізняються гарним співвідношенням якості та ціни, а також відмінними експлуатаційними властивостями.  Конструкції надзвичайно легкі, невибагливі в обслуговуванні, що дозволяє користуватися ними протягом тривалого часу.

 

Особливості діалізно-донорських крісел-столів

 

Попри відмінні технічні характеристики, діалізно-донорські кріслі-столи також мають стильний дизайн. Для обшивки використовуються матеріали приємних кольорів, що допомагає зробити атмосферу в приміщенні невимушеною. Серед основних особливостей медичних меблів можна виділити:

  • епоксидний металевий каркас, обладнаний 3-ма двигунами для налаштувань;

  • можливість довільно настроїти положення підголівника;

  • централізовані гальма і кнопка негайної зупинки для безпеки пацієнта;

  • ручка для легкого пересування крісла.

 

Матеріал обшивки дуже легко миється, витримує обробку дезінфекційними засобами, що дозволяє підтримувати необхідний рівень чистоти. Конструкційні особливості моделей дозволяють зробити найбільш комфортні умови для пацієнтів під час різних маніпуляцій.

 

Спеціалізовані медичні меблі

 

В асортименті представлені базові моделі зі стандартною комплектацією, та топові діалізно-донорські крісла-столи, які відрізняються широким функціоналом. Якісні медичні меблі підходять для використання в приватних та державних установах. Великий ціновий діапазон дозволяє обрати оптимальний варіант в залежності від доступного бюджету.  
в виде галереив виде списка