Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Спірометрія

Спірометрія — дослідження роботи органів дихання з метою діагностики захворювань і патологічних змін в організмі за допомогою спеціального обладнання. Для того, щоб провести дослідження, вам обов’язково знадобиться спірограф (спірометр). В нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати такий портативний пристрій на дуже вигідних умовах. Оригінальна продукція від перевірених виробників з відмінною репутацією.


Якісні спірографи і спірометри


В даному розділі сайту представлено біля 10 моделей спірометрів та спірографів з різними функціональними можливостями. Це професійне медичне обладнання, яке покращить якість діагностики функцій зовнішнього дихання і допоможе швидко виявити небезпечні для здоров’я людини симптоми. Обладнання для спірометрії має наступні переваги:

  • компактні розміри, мала вага приладів для спірометрії;
  • велика кількість тестів, режимів роботи;
  • гігієнічність і ефективність спірографів на найвищому рівні;
  • інформативний екран, зрозуміле керування;
  • висока точність діагностики, якісне програмне забезпечення спірометрів.

Спірографи можуть підключатися до персонального комп’ютера. Отримайте детальну інформацію про можливості кожної моделі у кваліфікованих менеджерів-консультантів компанії. Вони допоможуть обрати портативне обладнання з необхідними характеристиками.


Портативне обладнання для спірометрії


Проведення спірометрії дозволяє своєчасно помітити проблеми з диханням і допомагає встановити вірний діагноз. Придбати портативні спірографи можна онлайн або за телефонами, вказаними на сайті. Реалізуємо лише оригінальне медичне обладнання від перевірених виробників — надійне, зручне у використанні, максимально безпечне для пацієнтів. Наші спірометри поставляються зі спеціальним програмним забезпеченням. Телефонуйте і замовляйте портативне обладнання для спірометрії!
 

в виде галереив виде списка