Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

КИСНЕВЕ ОБЛАДНАННЯ

В медичній практиці часто трапляються форс-мажори та нестандартні ситуації. Саме тому потрібно завчасно подбати про наявність у вашому арсеналі якісного, перевіреного і надійного кисневого обладнання. Ми пропонуємо сертифіковані балони у пластиковому футлярі та з візком, а також сумки для безпечного транспортування пацієнта. Всі моделі доволі компактні, вони не будуть заважати вам чи займати надто багато місця у машині. З їхньою допомогою лікар може підтримувати стабільний стан пацієнта під час перевезення до клініки.

 

Сумки кисневі  та інше обладнання

 

Найбільш популярними видами кисневого обладнання для транспортування серед сучасних лікарів стали балони в пластиковому футлярі або з візком, а також кисневі сумки. Такі моделі створені для швидкого та якісного надання екстреної допомоги в лікарнях, закладах охорони здоров'я та в машинах швидкої допомоги. Балони зазвичай виготовляють з перевіреної сертифікованої сталі, такі безшовні моделі дуже зручні у використанні. Вони оснащені манометром, витратоміром, зволожувачем, регулятором потоку, редукційним та запобіжним клапанами. Якість усіх моделей підтверджена!

 

Балони в пластиковому футлярі з візком для транспортування

 

Ми пропонуємо тільки сертифіковані моделі кисневого обладнання для транспортування пацієнтів. Перевірені, ефективні та зручні у використанні балони в пластиковому футлярі або з візком для транспортування використовуються як при амбулаторному і стаціонарному лікуванні кисневої недостатності будь-якої етіології, так і в польових умовах. З їхньою допомогою можна забезпечити невідкладну терапію дихальної недостатності, а також допомогти при лікуванні астматичних захворювань, утрудненого дихання, захворювань серцево-судинної системи, хвороб нирок.

в виде галереив виде списка
1 2 3