Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Ноші медичні

Для транспортування іммобілізованих пацієнтів, що зазнали важких травм, або нездатних рухатися самостійно через слабкість чи погане самопочуття, використовуються спеціальні медичні ноші. Дане обладнання представляє собою конструкцію із металевого легкого каркасу та міцної тканини. Санітарні ноші можуть бути різних конфігурацій — складні, каркасні, на колесах або ручні та ін. Їх загальною рисою є максимальна легкість конструкції, а також можливість складання задля економії корисного простору.
У сучасних закладах охорони здоров’я та невідкладної медичної допомоги чудово зарекомендували себе каркасні складні медичні ноші та на колесах від вітчизняного виробника компанії «Біомед». Придбати їх за вигідною ціною можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Переваги каркасних складних санітарних нош та на колесах

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу санітарні ноші для транспортування хворих від українського виробника компанії «Біомед» мають ряд особливих переваг, що позитивно виділяють їх серед аналогічного обладнання інших постачальників:

  • каркас складних медичних нош та моделей на колесах виготовляється із сплаву алюмінію високої міцності, що здібний витримувати значні механічні навантаження;
  • каркасні ноші «Біомед» легко складаються у компактний чохол, що допомагає зручно транспортувати їх до місця використання;
  • полотно даної продукції виготовляється із тканини, що легко дезінфікується після використання.

 

Закупівля каркасних нош «Біомед» для транспортування хворих

 


В каталозі нашого магазину ви завжди маєте можливість придбати санітарні ноші для транспортування хворих по найбільш вигідним цінам. У наявності присутнє обладнання різних конфігурацій та розмірів, серед якого можна без проблем знайти все необхідне.

в виде галереив виде списка
1 2