Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

ІММОБІЛІЗАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

У нас ви знайдете якісне та надійне обладнання для іммобілізації, яке значно полегшить вашу роботу. На жаль, часто непередбачувані ситуації трапляються не в приміщенні лікарні, де є багато спеціалістів, які можуть оперативно надати допомогу, а посеред міста. У таких випадках вкрай важливо оперативно доставити хворого або постраждалого до клініки, де його можуть оглянути професійні лікарі. Саме для цього і потрібне обладнання для іммобілізації. Уся техніка вже пройшла потрібні сертифікації і отримала найкращі оцінки спеціалістів.

 

Практичне обладнання для іммобілізації

 

Представлене у цьому розділі обладнання для іммобілізації дозволить вам швидко транспортувати пацієнта до операційної кімнати, не завдавши при цьому ще більшої шкоди. Ви зможете надійно зафіксувати тіло, щоб не допустити зміщень і травм, тому пацієнт буде в повній безпеці. Ми пропонуємо тільки найкращі моделі медичних нош, завантажувальних пристроїв та аксесуарів, які характеризуються довговічністю, витривалістю та стійкістю. Усі вони виготовлені з найкращих матеріалів, тож будуть служити вам довгі роки і не дадуть приводу в собі сумніватися.

 

Медичні ноші, завантажувальні пристрої та аксесуари

 

Цілком безпечні медичні ноші, завантажувальні пристрої та аксесуари до них стали запорукою швидкої медичної допомоги. Наше обладнання для іммобілізації пацієнтів наділене стійкістю та зручністю у використанні, воно створює оптимальні умови і для лікарів, і для пацієнта. Ви можете врятувати не одне життя, використовуючи таких зручних помічників! Якісні, довговічні та витривалі, вони здатні витримувати великі вагові навантаження, а також гарантують вам безпечне транспортування постраждалого.

в виде галереив виде списка
1 2 3