Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Апарати для штучної вентиляції легень

Шукаєте по-справжньому якісні, надійні та практичні у використанні апарати неонатальні штучної вентиляції легень та дихальні мішки з ручним приводом? Тоді ви потрапили в правильне місце! Ми співпрацюємо виключно з провідними компаніями-постачальниками, які уже заслужили ідеальну репутацію на ринку. Саме тому усі наші моделі мають потужний наборів режимів вентиляції, а також характеризуються чудовою продуктивністю роботи. Така техніка забезпечує безпеку і комфорт у використанні для лікаря і ефективну допомогу для пацієнта.

 

Особливості неонатальних апаратів штучної вентиляції легень

 

Представлені у цьому каталозі неонатальні апарати штучної вентиляції легень наділені відмінною ефективністю роботи: вони мають височенну точність FiO2, а також оснащені генератором тиску Коанда. Також більшість наших моделей мають електронний змішувач киснево-повітряної суміші. Ви без проблем можете проводити автоматичне тестування і калібрування кисню, що забезпечить вам високу точність регулювання. Наші моделі неонатальних апаратів штучної вентиляції легень забезпечать повну безпеку пацієнта в екстрених ситуаціях.

 

Дихальні мішки з ручним приводом

 

У польових умовах, поза межами клініки частіше користуються дихальними мішками з ручним приводом. Вони ідеально підходять для оснащення машин швидкої допомоги. Якісні, зручні у використанні та ефективні, вони забезпечують безперебійну подачу кисню пацієнту і можуть забезпечити стабільне дихання. Довговічні й практичні, дихальні мішки з ручним приводом стануть вашими ідеальними помічниками, коли діяти потрібно швидко, а професійної техніки в межах доступу поки що немає. Якість та надійність усіх представлених приладів ми гарантуємо!

в виде галереив виде списка
1 2