Корзина
Нет отзывов, добавить
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Ручні щілинні лампи

Ручні портативні та стаціонарні офтальмологічні щілинні лампи представляють собою спеціалізоване обладнання для офтальмології. Дані прилади дозволяють виконувати професійну біомікроскопію ока, тобто, дослідження стану з’єднувальної оболонки, кришталика, скловидного тіла тощо, а також проводити дослідження очного дна.
Представлене офтальмологічне ручне стаціонарне оснащення є комбінацією бінокулярного стереоскопічного мікроскопу із спеціальним джерелом світла, що має щільову діафрагму. Остання дозволяє фокусувати щілину на конкретну ділянку ока пацієнта для виконання досліджень та операційних втручань.
Замовити професійне обладнання для офтальмології по максимально вигідним цінам від виробника можливо у нашому інтернет-каталозі.

 

Переваги ручних стаціонарних щілинних ламп для офтальмології

 


Представлені у даному розділі нашого каталогу офтальмологічні ручні портативні та стаціонарні щілинні лампи, що використовуються для біомікроскопії та дослідження очного дна, мають ряд суттєвих переваг перед аналогічним обладнанням від інших постачальників:

  • мала вага та компактні розміри пристроїв дозволяють використовувати їх як в умовах кабінету для офтальмології, так і на виїзних викликах;
  • у якості джерела світла використовується галогенна вольфрамова лампа 6В потужністю 5 Вт, що забезпечує оптимальні умови для проведення біомікроскопії та дослідження очного дна;
  • оптимальне співвідношення ціни та якості обладнання.

 

Замовлення офтальмологічного обладнання для дослідження очного дна, біомікроскопії

 


Інтернет-магазин MedService пропонує найбільш вигідні торгові умови для придбання професійних офтальмологічних щілинних ламп від вітчизняного виробника. Все представлене обладнання є сертифікованим та знаходиться на офіційній гарантії.

в виде галереив виде списка