Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Набори офтальмологічних окулярних лінз

Набір офтальмологічних пробних окулярних лінз призначений для підбору коригуючих окулярів методом суб'єктивної проби. Всі види комплектів супроводжуються оправою універсальної конструкції. В каталозі представлені набори з різною кількістю аксесуарів, що напряму впливає на вартість. Сертифікована продукція підходить для використання в державних та приватних медичних установах.

 

Офтальмологічні лінзи для підбору в наборі

 

Циліндричні — лінзи опуклого і увігнутого типів, які застосовуються для діагностики астигматизму. Крива поверхню виробу утворює диоптричну здатність, різну на всіх положеннях осі.

Призматичні — коригуючі окулярні лінзи, які мають таку поверхню, дотична площина до якої утворює клиноподібний знак.Такий тип лінзи застосовується для обстеження і тренування очей, а також для ортоптичного навчання.

Оклюдатор — це набір офтальмологічних лінз для підбору окулярів з непрозорого скла для укриття ока, яке на даний етап не досліджується. Застосовуються в темному приміщенні.

Щілина — вироби, що мають в центрі спеціальну щілину. Повертаючи лінзу під різними кутами перед оком, можна виявити астигматизм, якщо зір пацієнта зміниться в кращу або гіршу сторону при певному розташуванні скла. І навпаки, можна довести відсутність захворювання, якщо при подібному обстеженні бачення пацієнта не змінюється.

 

Коригуючі лінзи з оправою

 

В наборах офтальмологічних окулярних лінз є оправа, яка призначена для підбору окулярів (наприклад, астигматичних, призматичних), а також для проведення різних офтальмологічних досліджень. Лінзотримачі можуть вільно обертатися зі вставленими в них коригуючими лінзами. Прилад вироблений з надійних матеріалів, що дозволяє користуватися ним тривалий час.

в виде галереив виде списка