Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

ОФТАЛЬМОЛОГІЯ

Будь-які медичні процедури з очима потребують великої зосередженості, професіоналізму та точності. У цьому розділі нашого магазину представлене обладнання для офтальмологічних відділень, яке дозволить вам точно провести усі маніпуляції і не помилитися навіть у найтонших питаннях. Сертифіковані офтальмоскопи, щілинні лампи та операційні мікроскопи забезпечують лікарю зручність у роботі і чітке бачення усієї картини, а пацієнту — кваліфіковану медичну допомогу.

 

Плюси обладнання для офтальмологічних відділень

 

Маючи у своєму розпорядженні перевірене та зручне у використанні обладнання для офтальмологічних відділень, ви зможете надавати якісну допомогу своїм пацієнтам у найбільш комфортних умовах. Наші офтальмоскопи, щілинні лампи та операційні мікроскопи дуже довговічні, їхній ресурс роботи може досягати 100 тисяч годин безперервної роботи. Також варто зазначити, що наша техніка забезпечує стабільну колірну температуру, а також максимальний комфорт і близькість до природного сонячного світла. Таким чином, жодних неприємних відчуттів не буде ні у лікаря, ні у пацієнта.

 

Офтальмоскопи, щілинні лампи та операційні мікроскопи

 

Найбільш затребуваним серед сучасних медиків є офтальмоскопи, щілинні лампи та операційні мікроскопи. Таке обладнання для офтальмологічних відділень забезпечує усунення ультрафіолетового випромінювання, а також ідеальний захист ока пацієнта. Ви можете спокійно працювати, не відволікаючись на незручності. Така техніка забезпечить високу ефективність та точність, дасть вам змогу не помилитися і зробити усі маніпуляції на найвищому рівні. Наше обладнання захищене гарантією якості. Ми ручаємося — усі моделі відповідають міжнародним стандартам якості!

в виде галереив виде списка
1 2 ... 8