Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Світлова

Високу ефективність під час лікування різноманітних захворювань і реабілітації після травм, хірургічних втручань довела світлова фізіотерапія. Вона збільшує швидкість регенерації майже будь-яких тканей, поліпшує фізичний стан. В нашому каталозі ви знайдете професійні апарати для фізіотерапії і ЛФК від Біомед, BTL. Це дуже якісне і надійне обладнання від провідних виробників медичної техніки. 


Апарати для фізіотерапії, ЛФК


Увазі гостей сайту пропонуємо декілька моделей спеціального обладнання для світлової фізіотерапії і ЛФК. Продукція торговельних марок BTL і Біомед має наступні переваги:

  • великий дисплей апарата з чітким зображенням;
  • можливість зміни режиму випромінювання;
  • автоматичні режими для різних хвороб;
  • наявність електронного довідника;
  • легкість і зручність керування, використання приладів для фізіотерапії;
  • низьке споживання електроенергії обладнання;
  • безпечність для персоналу і пацієнтів.

Апарати для фізіотерапії мають високі технічні і експлуатаційні характеристики, з якими можна ознайомитися на сайті. Реалізуємо виключно оригінальну продукцію перевірених виробників, яка повністю відповідає стандартам якості і надійності. Детальну інформацію по кожній моделі обладнання для світлової фізіотерапії можна отримати у наших менеджерів-консультантів за телефонами в робочий час.


Обладнання Біомед, BTL для світлової фізіотерапії


Професійне обладнання для світлової фізіотерапії і ЛФК стане в нагоді у лікарнях (державних, приватних), реабілітаційних центрах, профілакторіях, тощо. Продукція Біомед, BTL — це сучасні апарати для фізіотерапії, які здатні покращити якість лікування і відновлення дорослих, дітей. Гарантуємо ідеальний технічний стан пристроїв і повну відповідність характеристикам. Для замовлення обладнання для світлової терапії від надійних виробників Біомед, BTL скористайтеся сайтом, доставляємо товари по всій Україні. 
 

в виде галереив виде списка