Корзина
1 отзыв
+38 (096) 059 33 33
+38 (050) 059 33 33
+38 (0512) 71 00 85
Інтернет-магазин медтехніки "MedService"
Корзина

Індуктивна короткохвильова діатермія

Прилади УВЧ-терапії представляють собою високотехнологічний тип медичного та фізіотерапевтичного обладнання, що використовуються для проведення процедури високочастотної індуктотермії. Остання є одним із сучасних методів лікування за допомогою електричного струму
Вплив індуктивної короткохвильової діатермії (індуктотермії) базується на використанні магнітної складової високочастотного електричного поля. За допомогою такої УВЧ-терапії можливо досягти позитивних змін у функції відтворення крові у організмі (поліпшується виробництво лейкоцитів, еритроцитів). Крім цього, стабілізується кров’яний тиск, нормалізується кількість глюкози у крові та налагоджуються обмінні процеси.
Придбати прилади для високочастотної індуктотермії за максимально вигідними цінами можливо у нашому інтернет-магазині.

 

Особливості приладів для високочастотної індуктотермії

 


Представлене у даному розділі нашого каталогу обладнання для індуктивної короткохвильової діатермії характеризується наявністю ряду позитивних особливостей, що виділяють їх серед аналогічних пристроїв інших виробників:

  • завдяки використанню принципу індукції вихрових струмів високої частоти під дією електромагнітного поля високої частоти досягається більш виражений лікувальний ефект, ніж при стандартній процедурі діатермії;
  • зручність та комфорт у використанні, простий процес виконання налаштувань;
  • чудове співвідношення якості та ціни приладів УВЧ-терапії.

 

Придбання обладнання для УВЧ-терапії

 


Наша компанія реалізує широкий спектр приладів для індуктивної короткохвильової діатермії від кращих виробників. Все представлене обладнання для високочастотної індуктотермії можна придбати через наш сайт або зателефонувавши нам за контактним номером телефона.

в виде галереив виде списка